Międzynarodowy Konkurs

2017.01.12

Wielkopolskie Towarzystwo Matematyczne KANGUR zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.

Uprzejmie informujemy, że:

• Konkurs odbędzie się 16 marca 2017 roku.
  • W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który chęć uczestnictwa potwierdzi wpłatą 9 zł u szkolnego koordynatora konkursu oraz dostarczy wypełnione przez rodzica oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie.
  • Wpłat należy dokonywać u p.Anety Rakowicz lub wychowawcy klasy do dnia 25 stycznia 2017r.

Głównym organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu, przeprowadzające konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wszelkie informacje o konkursie można znaleźć na stronie http://www.kangur-mat.pl.

A.Rakowicz-szkolny koordynator konkursu

regulamin konkursu