Finał Konkursu Matematycznego „Mistrz Matematyki” dla uczniów klas trzecich

2017.05.05

Dnia 26 kwietnia 2017 roku o godz. 14.45 w sali nr 4 spotkali się najlepsi matematycy z klas trzecich. Łącznie było 20 osób. Każdy z nich otrzymał do rozwiązania test składający się z 22 zadań. Zanim uczestnicy konkursu przystąpili do ciężkiej pracy odwiedziła ich pani dyrektor szkoły życząc wszystkim uczestnikom efektywnej pracy w trakcie rozwiązywania zadań i oby wygrał najlepszy z nich. Po upływie wyznaczonego czasu uczniowie oddali testy i udali się do domu mając nadzieję, że wszystko rozwiązali prawidłowo.

Najlepiej test rozwiązały następujące osoby:

1.      Julia Muszyńska kl. III b i otrzymuje tytuł „Mistrza Matematyki”

2.      Wiktoria Kalinowska kl. IIIc  i otrzymuje tytuł „I Wicemistrza Matematyki”

3.      Gabriela Irzykowicz kl. IIId  i otrzymuje tytuł „II Wicemistrza Matematyki”

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w tak trudnych zmaganiach, a zwycięzcom gratuluję  sukcesu.

Organizator konkursu -

Izabela Świniarska