Finał konkursu matematycznego

2017.05.07

Dnia 26 kwietnia 2017 roku o godz. 14.45 w sali nr 3 spotkali się najlepsi matematycy z klas drugich.  Każdy uczestnik otrzymał  test składający się z 15 różnych zadań , które sprawdzały umiejętność wykonywania obliczeń liczbowych oraz  logicznego myślenia przy rozwiązywaniu problemów matematycznych. Zanim uczestnicy konkursu przystąpili do ciężkiej pracy odwiedziła ich pani dyrektor szkoły życząc wszystkim  efektywnej pracy w trakcie rozwiązywania zadań i oby wygrał najlepszy. Po upływie wyznaczonego czasu uczniowie oddali testy i udali się do domu mając nadzieję, że wszystko rozwiązali prawidłowo.

Najlepiej test rozwiązały następujące osoby:

1.    Hubert Młyńczak z kl. II e  -  otrzymuje tytuł „Mistrza Matematyki”

2.      Filip Maślona z kl. II a i Karol Ordon z kl. II b  - otrzymują  tytuł „I Wicemistrza Matematyki”

3.      Agata Zabłocka z kl. II b  i Karol Nawrot z kl. II d  - otrzymują tytuł „II Wicemistrza Matematyki”

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w tak trudnych zmaganiach, a zwycięzcom gratuluję  sukcesu.

Organizator konkursu -

Jolanta Chmurak