Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „I ty możesz być dobrym matematykiem” dla uczniów klas 4-5

2017.05.10

Szkolny  konkurs  matematyczny „I ty możesz być dobrym matematykiem”  był adresowany dla uczniów klas IV-V. Składał się z czterech etapów, które odbywały przez cały rok szkolny.

Konkurs sprawdzał umiejętność rozwiązywania niestandardowych zadań matematycznych, wymagających pomysłowości i twórczego spojrzenia na problem, ale nie wymagających znajomości materiału spoza programu nauczania matematyki w szkole podstawowej. Poza tym był to konkurs dla wytrwałych.

W szkolnym konkursie matematycznym  "I ty możesz być dobrym  matematykiem"  najlepsze wyniki w szkole uzyskali:

w kategorii klas czwartych,

·         I miejsce: JULIA GACKOWSKA - kl. IV A

·         II miejsce: MARCIN KRÓL– kl. IV A

·         III miejsce: OLGA SPYCHAŁA - kl. IV C

w kategorii klas piątych,

·         I miejsce: PATRYCJA KAPŁON - kl. V C

·         II miejsce: HUBERT BUDA– kl. V A

·         III miejsce: MIKOŁAJ RAŚ - kl. V A.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach matematycznych.