Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

2017.07.13

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas edukacji wczesnoszkolnej odbyło się 23 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.

Spotkanie to było szczególnie wzruszające dla uczniów, rodziców  i nauczycieli klas trzecich. Po trzech latach wspólnej nauki i zabawynadeszła chwila podsumowania i rozstania. Ze swoimi wychowankami żegnały się panie: Paulina Mroczkowska, Izabela Świniarska, Beata Tomczak
i Agnieszka Gołąbek. Uczniowie klas trzecich otrzymali nagrody za wyróżniające  wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły. Wychowawcy mieli także okazję podziękować rodzicom, którzy pomagali  w organizacji życia klasy.  Wszyscy z dużym zainteresowaniem obejrzeli  prezentacje multimedialne przypominające  ważne wydarzenia, imprezy,  wycieczki, baliki, radości i smutki minionych szkolnych  lat klas 3 a, 3b, 3c i 3d.Tego dnia wręczono  również nagrody laureatom szkolnych konkursów.

„Zakończenia bywają smutne, ale są potrzebne.

Przecież gdyby nie one, nic by się nigdy nie mogło zacząć.”