Wyposażanie pracowni przyrodniczej

2019.05.23

Jednym z celów projektu unijnego „Lepsza edukacja w Szkole Podstawowej nr 2 we Wronkach” realizowanego w naszej szkole jest poprawa warunków dydaktycznych. Dlatego też ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zostały zakupione pomoce dydaktyczne i meble do nowo powstającej pracowni przyrodniczo-biologiczno-chemiczno-fizycznej (sala nr 9), z której będą korzystać przez najbliższe lata uczniowie Kornelówki.

Wyposażenie pracowni wiąże się z ogromem pracy. Na apel dwóch wychowawców odpowiedziało dwoje rodziców: pani Katarzyna Olbert-Wójcik oraz pan Zbigniew Kałek. Wsparli oni pracowników szkoły i 14 maja dzielnie uczestniczyli w przenoszeniu mebli (szaf, stołów, krzeseł): z sali nr 9 do sal: 7, 8, 11 oraz z piwnicy do sali nr 9.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i ogromną pomoc!