2a świętuje Dzień Matki

2019.06.02

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. 28 maja uczniowie klasy II a uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

Dzieci szybko nauczyły się swoich wierszyków oraz tekstów piosenek. Chętnie uczestniczyły w próbach, wykazując dużo zapału i zaangażowania. W pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali uczniowie zrobili na mamach wielkie wrażenie. Występ młodych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam łzy autentycznego wzruszenia. Wiele radości i uśmiechów wzbudziły portrety mam wykonane przez ich najdroższe „słoneczka”. Mamy z dumą, życzliwym uśmiechem, jak i z niedowierzaniem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac.

Szczery uścisk ukochanego dziecka był wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają i że są najlepsze na całym świecie.

Wszystko udało się znakomicie!!!

Bożena Turkowska