Piknik rodzinny klasy 1b

2019.06.09

Z okazji Dnia Dziecka i zbliżającego się zakończenia nauki w klasie pierwszej na boisku przy świetlicy wiejskiej w Stróżkach w piątkowe popołudnie odbył się Piknik Rodzinny.

Zaczęliśmy od biesiady przy bogato zastawionych stołach. Były pyszne ciasta, pachnące grillowane kiełbaski, najróżniejsze sałatki, owoce, napoje, a nawet chleb z domowego wypieku. Później rozpoczęły się przeróżne konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dzieci mimo zmęczenia dawały z siebie wszystko, a najwięcej emocji sprawiło im kibicowanie rodzicom.

Spotkanie zaplanowali, zorganizowali i wspaniale przygotowali Rodzice moich wychowanków. Bardzo serdecznie dziękuję Szanownym Rodzicom za wspaniałą inicjatywę, wspólną zabawę i zaangażowanie.

Lucyna Salska