Sukcesy naszych uczniów w konkursie plastycznym Przedsiębiorstwa Komunalnego

2019.06.12

W minioną niedzielę, 9 czerwca, podczas festynu Gmina Wronki od kuchni odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Oczyszczając ścieki, chronimy wodę”. Organizatorem szóstej już edycji konkursu jest Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. we Wronkach, które za cel obrało propagowanie tematyki ekologicznej oraz uświadamianie młodym ludziom znaczenia wody i oczyszczania ścieków dla przyrody i życia człowieka. Konkurs adresowany był do przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej.

W konkursie tradycyjnie wzięli udział także uczniowie naszej szkoły, odnosząc sukcesy (szkołę reprezentowało wielu uczniów, w tym – wszyscy uczniowie klasy I d). W kategorii klas I-III drugie miejsce zajął Dawid Szymaniak, uczeń klasy I d, a na miejscu trzecim uplasowała się Joanna Libera z klasy I d. Wyróżnienia otrzymały: Olga Konenc oraz Zofia Nowaczkiewicz – uczennice klasy I b. W kategorii klas IV-VI drugie miejsce zajęła Maja Fenrych, uczennica klasy VI a, a miejsce trzecie – Antonina Nowak z klasy VI a.

Gratulacje!!!