Wyniki konkursu recytatorskiego

2020.12.22

Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-VIII „Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu” został rozstrzygnięty. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować recytację dowolnego utworu Kornela Makuszyńskiego: poetyckiego lub prozatorskiego, nagrać ten występ i przesłać go członkiniom jury.

Niestety konkurs cieszył się małym zainteresowaniem. Po burzliwych obradach komisja konkursowa podjęła decyzję o nieprzyznawaniu pierwszej nagrody. Drugie miejsce zajęli ex aequo:

●  Zuzanna Wachocz, klasa I a,

●  Gabriela Fowie, klasa II a,

●  Lena Lehmann, klasa III a,

●  Michał Srech, klasa III a,

●  Lena Wrembel, klasa III a.

Dodatkowo filmiki z występami uczniów (wszystkie nadesłane, a nie – jak pierwotnie planowano – trzy najlepsze w każdej kategorii wiekowej) zostały opublikowane na facebookowej stronie Szkoły. Nagrodę specjalną „Aplauz Internautów” otrzymał uczestnik, którego występ cieszył się największą popularnością i zdobył największą ilość like’ów. Zdobywczynią nagrody dodatkowej jest Lena Lehmann z klasy III a, której występ wbił 175 łapek w górę.

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczniom na zakończenie pierwszego półrocza.

Organizatorzy konkursu: Natalia Antoszewska, Paulina Mroczkowska, Eliza Paszyk, Lucyna Salska, Izabela Świniarska