Podsumowanie konkursów językowych

2016.01.03

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość wykazać się zdolnościami językowymi, a zarazem poszerzać swą wiedzę językową, biorąc udział w organizowanych konkursach.

Dnia 2.11.2015 roku – odbył się Konkurs z języka angielskiego dla klas czwartych.

Dnia 09.11.2015 roku -  odbył się Konkurs z języka angielskiego dla klas piątych.

Dnia 16.11.2015 roku – odbył się Konkurs z języka angielskiego dla klas trzecich i czwartych.

Dnia 26.11.2015 roku – odbył się Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego dla klas szóstych.

Dnia 14.12. 2015 roku – odbył się Konkurs z języka angielskiego dla klas piątych.

Dnia 21.12.2015 roku – odbył się Konkurs z języka angielskiego dla klas trzecich oraz szóstych.

Podczas w/w konkursów uczniowie zbierają punkty, które zostaną wymienione na nagrody. Podczas konkursów uczniowie wykazywali się wiedzą leksykalno-gramatyczną. Zmagali się z przeliterowywaniem wyrazów, tłumaczeniem dialogów oraz zdań, czytaniem tekstów, słuchaniem oraz mówieniem. W Nowym Roku ciąg dalszy językowych zmagań.

Gratuluję wszystkim uczestnikom wytrwałości oraz zaangażowania. Życzę kolejnych sukcesów.

Dąbrówka Tritt