Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

SUKCES SIATKAREK Z KORNELÓWKI !!!

2016.03.22

Drużyna siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach w składzie: Joanna Fojud, Joanna Basiewicz, Wiktoria Dopierała, Kinga Ratajczak i Paulina Przybył, w dniach 19-20 marca podczas odbywającego się w Pile XVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA PIŁY zdobyły BRĄZ !!!

Nasze zawodniczki uległy tylko zespołom z Bydgoszczy i Gryfic, które reprezentowały kluby ze Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Do zawodów w kategorii „ czwórek” przystąpiło 28 zespołów.                       Dziewczyny z klasy V w składzie Aleksandra Rębarz, Agata Biniek i Agnieszka Cebernik reprezentowały naszą szkołę w kategorii „trójek”. Zawody ukończyły na miejsu 24. W tym przedziale wiekowym wystartowało aż 36 drużyn.