Uwaga konkurs o tematyce ekologicznej ! Innowacja pedagogiczna „Z ekologią na ty”

2016.04.04

Realizując kolejne zadanie innowacji pedagogicznej „Z ekologią na ty” zapraszam uczniów klas IV – VI do udziału w konkursie na najlepszą scenkę o tematyce ekologicznej. Scenka musi koniecznie zawierać elementy humorystyczne.

Ocenianie odbędzie się według następujących kryteriów:

• pomysłowość, kreatywność,

• wykorzystanie ważnych problemów ekologicznych,

• odpowiedni strój,

• humor,

• sposób artykulacji, wyrazistość.

Czas trwania scenki od 3 do 5 minut. Zwycięzcy wezmą udział w Pikniku Ekologicznym organizowanym przez UMiG Wronki dnia 5.06.2016r.

Chętni uczniowie zgłaszają swój udział u nauczyciela przyrody – Ewy Spychały

do dnia 29.04.2016r. Przegląd zgłoszonych scenek odbędzie się dnia 12.05.2016r. o godz. 16:30 w sali nr 9.

Nauczyciele oceniający:

Ewa Spychała – opiekun Koła Ekologicznego