UWAGA, UCZNIOWIE!!! GŁOSOWANIE!!!

2016.04.18

Spółdzielcza Grupa Bankowa ogłosiła konkurs – uczniowie-członkowie SKO mieli stworzyć animowany gif. Jeden z naszych uczniów – Maksymilian Jerzyński z klasy V c – stworzył taki gif, został on pomyślnie zweryfikowany przez komisję konkursową.

Do 25 kwietnia każdy uczeń naszej szkoły (a także nauczyciele i rodzice) może głosować na pracę Maksymiliana. Każdy uczeń może oddać tylko jeden głos dziennie
z jednego komputera. Przewidziano nagrody nie tylko dla ucznia-autora najlepszej pracy, ale także dla szkół.

Aby oddać głos, należy zarejestrować się na stronie SGB, zalogować i oddać głos na gif Maksymiliana.

Jak to zrobić?

1)      Wejść na stronę http://skowsgb.pl/

2)      Kliknąć zakładkę: „Przejdź do głosowania”.

3)      Uczniowie nieposiadający konta (zapewne wszyscy) wypełniają formularz rejestracyjny po prawej stronie (tu potrzebny będzie adres meblowy, by kliknąć link aktywacyjny).

4)      Po aktywacji konta – zalogować się.

5)      „Przejdź do głosowania”

6)      Wybieramy gif naszej szkoły (taki żółty pieniążek w drugiej linijce) i klikamy „GŁOSUJĘ”.

I tyle!

Aby wygrać, trzeba grać;-)

Eliza Paszyk – opiekun SKO