JOANNA FOJUD POWOŁANA DO KADRY WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ !!!

2016.04.29

Joanna Fojud już od najmłodszych lat interesowała się sportem, a w szczególności piłką siatkową. Obecnie jest uczennicą klasy sportowej o profilu piłki siatkowej. Jako reprezentantka naszej szkoły odniosła już dużo sukcesów na szczeblu: gminnym, powiatowym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Wraz z drużyną z SP2 Wronki największe sukcesy wywalczyła w 2015r.- 8 miejsce w Wielkopolsce w Rozgrywkach Kinder + Sport oraz 1 miejsce w VIII Otwartych Mistrzostwach Poznania w Mini siatkówce Dziewcząt, a w tym roku szkolnym- 3 miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju Mini siatkówki Dziewcząt.

Uczennica naszej szkoły została zauważona przez trenera Kadry Wielkopolski na rozgrywkach Kinder + Sport. Aśkę powołano na zgrupowanie KADRY WIELKOPOLSKI- TRZYMAMY rocznika 2003 w piłce siatkowej plażowej. Konsultacja odbędzie się w Starych Oborzyskach w dniach: 30.04.2016r.- 03.05.2016r.

Joannie życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz składamy serdeczne gratulacje!!!