Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach

Klasa III c na Warsztatach Terapii Zajęciowej we Wronkach

2016.10.07

W czwartek 6 października mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach terapii zajęciowej. Nasza wizyta zaczęła się od krótkiej wycieczki z p. Elizą – oprowadziła nas po pracowniach i mogliśmy obejrzeć prace uczestników warsztatów. Następnie zostaliśmy podzieleni na trzy grupy, z których każda wykonała ciekawe zadanie. Grupa pierwsza, pod opieką p. Magdy, robiła drzewa w jesiennej szacie. Grupa druga,  wraz  z p. Kasią,  zamieniała metalowe puszki w wyjątkowe pojemniki na przybory do pisania. Trzecia grupa udała się do pracowni komputerowej, żeby z p. Agnieszką przygotować  imienne podstawki pod kubki.  W niektórych  zadaniach ochoczo pomagali nam uczestnicy warsztatów. Wszystkie prace sprawiły nam dużo radości i z dumą nieśliśmy nasze dzieła do szkoły.

Serdecznie  dziękujemy Przemiłym Paniom  z warsztatów za gościnę, nowe umiejętności i upominki,
a Mamie Tamary za zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania.

Beata Tomczak i uczniowie  III c