POWIATOWY KONKURS POETYCKI

2016.10.25

W sobotę, 22 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Sierakowie odbył się, „W  hołdzie Janowi Pawłowi II”,   XI Powiatowy Konkurs Poetycki pt. ,, Nie brońcie ludziom marzeń – recytacja  poezji Joanny Kulmowej". Do Konkursu Powiatowego wytypowano laureatów Konkursu Szkolnego.

Były to:

w kategorii klas I – III  Gabriela  Pachołek  z klasy IIE  i  w kategorii klas IV – VI  Alicja Napierała z klasy VB.

Alicja Napierała została nagrodzona przez komisję konkursową w Sierakowie- zdobyła  I miejsce w kategorii klas IV – VI. Otrzymała również nagrodę specjalną od sponsora konkursu.

Tego wieczoru wszystkim recytującym przysłuchiwali się i oceniali ich zdolności specjalni goście- aktor i satyryk  Stanisław Tym oraz kompozytor i pianista Jerzy Derfel.

Konkurs Powiatowy zakończył się wspólnym grupowym zdjęciem i odśpiewaniem „Barki”, ulubionej pieśni Jana Pawła II.

Gratulujemy !!!

Hanna Janicka i Justyna Dojas