Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach

ŻABKOWA CHOINKA USTROJONA PRZEZ KLASĘ I A

2016.12.06

Klasa I a została zaproszona przez kierownika sklepu ŻABKA pana Michała Szulczyka do ozdobienia choinki. Po dotarciu na miejsce dzieci były zachwycone pięknymi, kolorowymi bombkami, łańcuchami, lampkami, a przede wszystkim ogromnym drzewkiem stojącym przed sklepem. Zostaliśmy serdecznie powitani przez pana kierownika i pracowników sklepu. Mimo deszczu, zabraliśmy się do pracy. Dzieci z wielką radością zawieszały ozdoby. Efekt naszej pracy jest imponujący. Można go podziwiać, odwiedzając to miejsce. Na koniec uczniowie otrzymali smaczną przekąskę – to, co lubią najbardziej – hot doga. Uwieczniliśmy nasze dzieło na fotografiach. Pan Michał Szulczyk na zakończenie umieścił przy ozdobionym drzewku tablicę pamiątkową z informacją, że to nasze dzieło.

Serdecznie dziękujemy za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Uczniowie klasy I a

z wychowawczynią  Katarzyną Jęczkowską