O szkole

Szkoła uczestniczy w wielu programach promujących zdrowie, dobre nawyki żywieniowe, pasje sportowe.

Dzięki udziałowi w projektach edukacyjnych, wychowawczych i profilaktycznych możemy lepiej uczyć i przygotowywać uczniów do udziału w życiu społecznym.

Program dla szkół ,,Owoce i warzywa w szkole”, ,,Mleko w szkole”

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego ,, Programu dla szkół” pod patronatem Agencji Rynku Rolnego. Programem zostało objętych 342 uczniów klas I-V, których rodzice podpisali stosowną deklarację podczas spotkań klasowych w dniu 13 września 2018r. Wzorem ubiegłego roku uczniowie w ramach akcji będą  otrzymywać bezpłatnie 3 razy w tygodniu porcje świeżych warzyw i owoców oraz przetwory mleczne typu: mleko, jogurt, kefir.  Mamy nadzieję, że udział w tej akcji wpłynie pozytywnie na zmianę nawyków żywieniowych naszych dzieci.